Google Reklamları

GOOGLE ADS Reklamları

Google reklamları sayesinde ürünlerinizi veya hizmetlerinizi, hedef kitlenize uygun binlerce müşterilere gösteririz. Google Ads kapsamında markanızın ihtiyaçlarına yönelik anahtar kelimeleri tespit edip yeni müşterilere ulaşmanızı sağlıyoruz. Sertifikalı Reklam Uzmanı Ekibimiz ile Sizi Bekliyoruz.   

İlk Sayfa Garantili Reklam

Bugün "Google Ads" çalışması yapan bir çok firma ve kişilerle karşılaşabilirsiniz, ancak markaları sıralamalarında öne çıkaran bazı stratejilerin olduğunu unutmayın. Markanızın yükselmesini ve rekabeti yenmesini istiyorsanız, Google ADS stratejilerine sahip bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Dijital reklamcılık endüstrisine benzer ve markanızın parlamasına yardımcı olacak devrim niteliğinde kampanyalar başlatmak için konusunda deneyimli uzmanlar ile çalışıyoruz. Saglamoglu.com, web sitenizin google reklamları ile daha iyi hale gelmesine yardımcı olacak, yalnızca sizin için tasarlanmış özel Google, stratejilerine sahiptir. Bu arama motoru sitelerinde daha iyi sıralamalar, daha iyi trafik ve daha iyi dönüşüm oranları elde etmenize yardımcı olacaktır. Uzmanlarımız benzersiz ve fark yaratan içerik konusunda size yardımcı olabilir, böylece herkes markanızı fark eder. Spesifik stratejilerimiz arama motorlarıyla ilgilidir ve bu sitelerin her birindeki arama sonuçlarının farklılıklarına göre optimize edilmiştir. Ayrıca, müşterileriniz arama motorlarında belirli bir anahtar kelimeyi aradıklarında daha fazla ziyaretçi size ulaşacağından, daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, tüm tarayıcıların dikkatini çekmek ve SEO'nuzu en iyi arama motorlarına göre geliştirmek istiyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin.

Sosyal medyayı kullanarak işletmenizi büyütün

Sosyal Medya, internette bilgi paylaşma şeklimizi sorgusuz sualsiz değiştirdi. Facebook ve Twitter gibi dev platformlar, şirketlere marka farkındalığını artırmaları için ek bir alan sağlarken, sosyal medya optimizasyonunu, değerli bir pazarlama aracı olmanın yanı sıra, SEO ile birlikte kullanmanın daha fazla müşteri getireceği bir gerçektir. Saglamoglu.com, Facebook, twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, Reddit, Blinklist, Digg, Stumbleupon ve çok daha fazlası gibi sitelerle birlikte, genellikle belirli bireyleri veya kuruluşları hedeflemeyi içeren, sosyal ağ aracılığıyla çevrimiçi internet kullanıcıları topluluğuyla yeni iletişim trendlerini takip eder.  İster sitenizin görünümüne uygun bir bloğun peşinde olun, ister ürün sayfalarınızın her birinde kurulu sosyal medya hesaplarına ihtiyacınız olsun, bu işi yapmak için doğru yerdesiniz.

Sosyal medya danışmanlığı ile sunduğumuz hizmetler

Sosyal medya reklam danışmanlığı

Facebook'ta yalnızca belirli bir ülke tarafından görüntülenebilen bir işletme sayfası mı istiyorsunuz? Ya da twitter sayfanızı güzelleştirmeye ne dersiniz?  Sosyal medya hesaplarınızda trendleri öğrenmek için vaktiniz yoksa, sizi yalnızca hazır hale getirmekle kalmıyoruz , aynı zamanda sosyal medya sayfalarınızı hedef kitleniz için optimize etmek için ek eklentiler de yüklüyoruz. Ayrıca, tüm önemli "Beğen" ve "Bizi Takip Et" düğmelerini de sitenize yükleyeceğiz.

Blogging

Blog oluşturmak, şirketinizin sitesine daha kişisel bir dokunuş katmanın harika bir yoludur. Kullanıcılar, web sitesi tanıtımının ötesinde yaşayan ve nefes alan insanların olduğunu bilmeyi severler ve bu inancı ve etkileşimi teşvik etmek, müşteri sadakatini artırmaya gerçekten yardımcı olabilir. Sadece bu değil, Google gibi arama motorları yeni içeriği sevdiği için bloglama harika bir SEO aracıdır. Size endüstrinin en sevilen CMS Wordpress'inde bir blog oluşturabilir ve hatta sizin için arama motoru için optimize edilmiş bir özgün makaleler yazabiliriz!

Süreklilik

Pazarlama söz konusu olduğunda bir Facebook sayfasına sahip olmak yeterli değildir. Geri gelmelerini sağlamak ve marka farkındalığınızı oluşturmak istiyorsanız, müşterilerinizle etkileşime girmeniz ve ilişkiler kurmanız gerekir. Pazarlama yarışmaları, ödül çekilişleri ve özel teklifler, yeni müşteriler çekmenin yollarından biridir ve biz de bunun nasıl yapılması gerektiğini gösterecek deneyime sahibiz!

Raporlama

Sosyal Medya Optimizasyon Hizmetlerinin sizin için ne yaptığını öğrenmek için Google Analytics ve diğer izleme araçlarını kullanırız .Facebook'tan yeterince geri bağlantı alıyor musunuz? Pinterest'te gönderi yayınlamanın tam potansiyelini keşfettiniz mi? SMO paketimizin bir parçası olarak aylık raporlar sunacağız ve mevcut sosyal medyanızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunacağız.

 

Reklam yaptırmak ne işime yarayacak ?

Reklam bu işin temelini oluşturur. İstediğiniz kadar güzel bir ürün piyasaya sunun veya üretin eğer bunu uygun kitlelere tanıtacak yeterince reklamınız olmazsa kimse ürünlerinizden haberdar olmayacaktır. Burada önemli olan firmanızın ihtiyaçlarını iyi analiz ederek sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak bir firma ile çalışmalısınız. 

İşlerim iyi değil, param olunca reklam yaptırsam ?

İşler şuanda iyi değil param olunca reklam yaptırsam diyorsanız yanlış düşünüyorsunuz. Çünkü asıl işleriniz kötü gittiği zamanlarda reklam yapmalı ve işlerinizi arttırmalısınız.

Google Ads ücretleri ne kadar ?

Reklam bütçeniz tamamiyle sizinle alakalı bir durumdur. İsterseniz günlük 5 TL 'den, isterseniz günlük 500 TL'den reklam verebilirsiniz. Tıklama başına bir maliyet oluştuğu için eğer tıklama yoksa, paranız da eksilmeyecektir.  

Yorum (0)
Yorum Yap