Web Sitesi Tasarımı

İşinizi Yeni Bir Boyuta Taşıyın 

İnternet dünyasındaki rekabet her geçen gün artarken, kazanmak için dijital dünyada var olmak zorundasınız. Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi sizi rakiplerinizin bir adım önüne çıkarmakta faydalı olacaktır. Saglamoglu.com olarak standartların gerektirdiği tüm gereksinimleri göz önünde bulundurarak mobile uyumlu responsive web sitesi tasarımı ile her bütçeye uygun sektörel web sitesi tasarımları yapıyoruz. Unutmayın bazen alacağınız ufak bir karar, hayatınızı değiştirebilir.   

Web sitesi tasarım aşamaları bir evin temeli gibidir. Profesyoneller tarafından belirli web yazılım algoritmalarının sonucunda tasarlanan web sitelerinin getirisde bir hayli yüksek olacaktır. Uygun fiyatlı web sitesi tasarım fiyatları ile  rekabetçi gücümüzü koruyoruz.

Türkiyede'ki en yaratıcı web tasarım şirketini arıyorsanız, Saglamoglu.com sizin için mükemmel bir seçenektir. İşletmenizin boyutu ve yapısı ne olursa olsun, herkes için güzel ve göz alıcı web siteleri oluşturuyoruz.  

Bu sektördeki yılların tecrübesiyle, profesyonellerimiz, kullanıcılara akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi tüm cihazlarda en iyi deneyimi sunmak için modern teknolojiye uygun ve aynı zamanda mobil duyarlı olan olağanüstü web tasarımı oluşturma yeteneğine sahiptir.  Saglamoglu.com Türkiye'de,  kesinlikle beklentilerinizin ötesinde olağan üstü web sitesi tasarım hizmetleri sunan çok yetenekli web sitesi tasarımcılarından oluşan bir ekip bulacaksınız. Sizi rakiplerinizin önüne geçmek ve sizi diğerlerinden ayırmak için tüm çabamızı harcıyoruz.

Türkiye'de Eşsiz ve Modern Web Sitesi Tasarımı Şirketiyiz

Bir kullanıcı web sitenizi ilk kez ziyaret ettiğinde, o zaman ilk dikkat ettikleri şey web sitesi tasarımınızın ne kadar iyi göründüğüdür. Web sitenizin tasarımı iyiyse, kullanıcı kesinlikle zamanını geçirecek veya başka bir şekilde rakibinizin sitesine geçecektir.

Saglamoglu.com Modern Web Sitesi Tasarımı Şirketi Türkiye'de, hem mevcut, hem de potansiyel müşterileriniz için uygun fiyatlı şık ve modern web tasarım hizmetleri sunuyoruz. İşletmenizi mümkün olan en iyi şekilde paraya çevirmenin yanı sıra tasarlama, oluşturma, yönetme, konusunda büyük uzmanlığa sahip web tasarımcılarından oluşan bir ekibimiz var.  Profesyonellerimizin tek bir nedeni vardır, yani kullanıcı dostu, çekici, mobil uyumlu, responsive, özelleştirilmiş, eşsiz, duyarlı ve etkileşimli web sitesi tasarımı oluşturmak, sadece ziyaretçileri çekmekle kalmayıp aynı zamanda şirketinizin marka bilinirliğini de arttıracaktır.

Web sitesi tasarım projeniz için bizi tercih etmenin avantajları 

 Bütçeniz dahilinde ünlü Web Tasarım Hizmetleri Şirketini arıyorsanız, başka hiçbir şirket Saglamoglu.com'dan daha iyi olamaz. Bizi bir kez deneyin çünkü müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmaya asla inanmayız. Bununla birlikte, web tasarım projeniz için bizi seçerseniz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı şaşırtıcı avantajlardan yararlanabilirsiniz: 

Web sitenizi güncel tutuyoruz

Web tasarım profesyonellerinden oluşan ekibimiz, web siteniz hakkında eksiksiz bilgi sahibi olmanız için projenizle ilgili olarak sizi her zaman güncel tutacaktır. 

Güzel Web Siteleri Yaratıyoruz

Tasarım ekibimiz, beklentilerinizi karşılayan güzel bir web sitesi oluşturabilmeleri için tasarım sürecinden önce iş hedeflerinizi ve hedeflerinizi net bir şekilde anlamak için zaman harcar. 

Projeyi belirli bir zamanda teslim ediyoruz

İşletmenizin çevrimiçi olarak tam büyümesini sağlamak için, projenizi her zaman öngörülen bir zaman çerçevesi içinde teslim ediyoruz. 

Yılların Tecrübesi Web Sitesi Tasarımında Bizi Profesyonel Hale Getirdi 

Web sitesi tasarım hizmetlerimiz, işinizde bir fark yaratacağından emin olabilirsiniz. Ancak her web sitesi tasarım şirketi bunu söyleyecektir, peki Saglamoglu.com 'u farklı kılan nedir?  Sadece portföyümüzün kalitesini gözden geçirin ve farkı anlayacaksınız. Bu nedenle, müşterilerle başarılı bir şekilde etkileşime giren ve bağlantı kuran ve aynı zamanda harika dönüşümler sağlayan bir web sitesi istiyorsanız, o zaman Türkiye 'nin en iyi web sitesi tasarım şirketi, yani saglamoglu.com ile iletişime geçin. 

 

 

Neden web sitesi yaptırmalıyım ?

Cevap aslında oldukça basittir. İnternetten yapılan işlerin hacmi her geçen gün genişlerken, rakiplerinizin de gerisinde kalmamanız gerekiyor.  Şöyle bir örnek verelim. Hepimizin hassas günlerden geçtiği şu günlerde, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınında dükkanını kapatıp, işini dijitale taşıyan tüm şirketler kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam ettiler.  Şimdi kendiniz için bir karar verin. Bir iş yeri açacak olsaydınız, ıssız bir sokakta mı yoksa 7 gün 24 saat aralıksız erişilebilir olan dijital dünyada mı (internet) yer almak isterdiniz.  

Web sitesi fiyatlarınız nedir ?

En uygun web site fiyatımız 600 TL ’dir.  Bu fiyatlara Hosting + Domain + SSL + E-mail dahildir. 

Web Site Paket içeriğiniz nedir ?

Web Site Paketi içerisinde Hosting + Domain + Email + SSL dahildir.

Web sitem ne zaman yayına alınır ?

Web siteniz ileteceğiniz bilgilere ve görsellere göre ortalama 3-5 iş günü içinde hazırlanmaktadır.

Nasıl ödeme yapabilirim ?

Tüm hizmetlerimiz için kredi kartına peşin ve taksitli işlem / veya havale/EFT ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Web sitemi ben güncelleyebilir miyim?

Web sitelerimiz yönetilebilir olduğu için sizlere ileteceğimiz kullanıcı adı ve parola ile panel üzerinden istediğiniz gibi web sitenizin yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Yıllık bakım paketi alan müşterilerimiz için güncelleme işlemlerini biz yapıyoruz.

Yıllık ücret ödeyecek miyim?

Evet, tüm firmalarda olduğu gibi web siteniz için alan adı ve barındırma hizmet bedeli yıllık olarak ödenmektedir. Yıllık ücretler her yıl hizmetin başlangıç tarihinden itibaren (1) yıl süre ile geçerlidir. 1 yılın üzerindeki alımlarda (2, 3, 5 yıl gibi)  hizmet süreniz dolana kadar bir ödeme yapmazsınız. Ödemelerin gerekli zaman aralıkları içerisinde ödenmemesi durumunda web siteniz alan adı sağlayıcı firmalar tarafından erişime kapatılabilir. Belirtilen ödeme bildirimlerinden önce, ödeme yapılmasına özen göstermeniz gerekmektedir. 

Alan adım var, bu alan adı üzerine web sitemi kurabilir miyim ?

Evet, varolan alan adınızın name server (NS) kayıtlarını aşağıda belirttiğimiz Nameserver adreslerimize yönlendirdiğiniz zaman hosting hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Teknik anlamda yeterli olmayan müşterilerimiz için, panel bilgileri iletmeleri halinde DNS yönlendirme işlemini ücretsiz olarak yapıyoruz.

İsim sunucularımız aşağıdaki gibidir.

ns1.saglamoglu.com

ns2.saglamoglu.com

Yorum (0)
Yorum Yap