Baba Döner

Referanslarımızdan Baba Döner 1998 yılında kurucusu sayın Nezir Tel tarafından kurulmuş olup gıda sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermektedir.  Tavuk döner sektöründe başta istanbul olmak üzere Türkiye genelinde bayilikler vermektedir. Bayilik başvuru şartlarını web sitesi üzerinden yayınlayan Baba Döner geliştirmiş olduğumuz web sitesi üzerinden online olarak franchise ve bayilik başvurusu kabul etmektedir.

Web sites: https://babadoner.com.tr

 

Baba Döner markası ne zaman kuruldu ?

Baba Döner ilk şubesini 1998 yılında açmıştır. 1998 Yılından günümüze kadar geçen zamanda beyaz ette fark yaratmayı amaç edinmiştir. Kendine has özel organik sosu eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Dönerlerimiz Gıda Mühendisleri gözetiminde üretim tesislerimizde üretilerek günlük olarak şubelerimize gönderilmektedir.

Bayilik ve isim hakkı için ne kadar ücret talep ediyorsunuz ?

İsim hakkı için bir ücret talep etmiyoruz. Bayilik için istediğimiz ücret şubenin kurulacağı metre kare'ye göre değişmektedir. Franchising sözleşme süremiz süresizdir. Bayiliğinizi fesh etiğiniz zaman sözleşmeniz'de İptal edilecektir.

Web Sitesi yaptırmanın işinize bir etkisi oldu mu ?

Web sitesi yaptırdıktan sonra şube sayımızda önemli derecede bir yükselme oldu çünkü insanlar saniyeler içerisinde bayilik başvuru formunu doldurarak kolay bir şekilde başvuru yapabiliyorlar. Bize de tüm adayları değerlendirmek ve şartları yerine getiren adaylara iş ortaklığına girerek bayilik vermek kalıyor.

Yorum (0)
Yorum Yap