Sana Döner

Tavuk Döner, Türk mutfağında yerini almış muhtemelen en mükemmel besinlerden birisidir. Tavuk Döneri en iyi tarifle Türkiye 'de ve Avrupa' da eşsiz kılan gastronomik yolculuğunu sizlere anlatmak istiyoruz.

Sana Döner 

Sana Döner, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş ve kaliteden asla ödün vermeden tüm malzemelerin en sağlıklılarını kullanarak mümkün olan en iyi tavuk döner üretimini gerçekleştirmede kararlı bir firmadır. 

Franchise Bilgileri

Sana Döner eşsiz ve özel soslu tavuk döneriyle sektörün en iyilerinden biridir. Firmanın franchise fırsatlarının da heyecan verici olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla genç, hevesli ve yenilikçi girişimcileri sana döner bünyesine katılmaya davet ediyoruz. Başta istanbul olmak üzere tüm Türkiye genelinde Sana Döner bayilikleri verilmektedir.  

Franchise ve bayilik fırsatları için firmanın web sitesini www.sanadoner.com adresinden inceleyebilirsiniz. 

Saglamoglu.com ve Sana Döner İşbirliği

Müşterilerimizden "Sana Döner" firmasıyla ilgili web sitesi projesi ile ilgili bizlerle irtibata geçmiş olup firmaya logo + Responsive web sitesi tasarımı yaptık. https://sanadoner.com üzerinden bayilik başvuruları almaktadır.    

Sana Döner Kimdir

Sana Döner kendine özgü sosuyla, tavuk döner sektöründe hızla büyüyen ve tüm Türkiye geneline bayilikler veren bir firmadır. Aynı şekilde, bayi ve şubelerimiz yenilikçi "Tavuk döner" hizmeti sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Sana Döner lezzetlerinin yanı sıra, menümüzde Ekmek arası Tavuk Döner, Lavaş Tavuk Döner, Gobit ekmek tavuk döner, çıtır patates kızartması, soğuk içecekler ve çok daha fazlası yer alıyor. Şubelerimiz, üstün hijyen ve kalite standartlarını sağlarken, her incelikte gerçek lezzeti garanti eden işinde son derece profesyonel ekiplere sahiptir.

Franchise için aranan özellikler nelerdir ?

Zamanını sana döner şubesine ayırabilecek ve girişimci bir ruha sahip olmak yeterli olacaktır.

Web Sitesi Yaptırmanın Faydasını Gördünüz mü ?

Elbette, firmamıza kurumsallık katmak ve şube ağımızı genişletmek için web sitesi yaptırdığımız için hedeflerimize ulaştığımızı düşünüyoruz.

Yorum (0)
Yorum Yap