Ataşehir Web Tasarım

Ataşehir Esnafları için Özel Web Sitesi Tasarımı

Çoğu insan bir web sitesine ihtiyaç duyduklarını bilir ancak işletmeleri için özel bir web sitesi tasarımına ihtiyaç duyup duymadıklarından emin değildir. Her gün, potansiyel müşteriler sizinki gibi hizmetler sunan işletmeleri bulmak için internet'i kullanır. Özel bir web sitesi olmadan, bu işi daha iyi bir web sitesine sahip bir rakibe kaptırma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Ataşehir Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Ekibimiz uzun yıllardan beri İstanbul Ataşehir bölgesindeki işletmeler için bir çok özel web sitesi oluşturdu. Web siteniz, iş hedeflerinize ulaşmak için uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanmaktadır. Ataşehir web tasarım ekibimiz işletmenize fayda katacak özel çalışmalar yapıp, işinizle ilgili çalışmak istediğiniz müşterileri kazanmanıza yardımcı olacak profesyonel web sitesi oluşturacaktır. 

Ataşehir Uygun Fiyatlı Web Sitesi

Bir web sitesinin başarısı, ek iş yaratma kabiliyetine göre belirlenir. Aynı zamanda, yatırımınızın geri dönüşünü sağlayacak kadar uygun maliyetli olmalıdır. Saglamoglu.com olarak Ataşehir bölgesinde uygun fiyatlı web siteleri yapıyoruz.

 

 

Web sitesi ücretiniz nedir ?

Web sitesi paketlerimiz genellikle 600 TL - 2500 TL arasında değişmektedir. Ancak bu gerçekten ne tür bir web sitesine ihtiyacınız olduğuna bağlıdır.

Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorsunuz ?

Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Havale / EFT banka ve kredi kartlarını 'da kabul ediyoruz.

Bir web sitesi kurmak ne kadar sürer?

Her proje farklıdır, ancak ortalama olarak 2 ila 5 gün içinde müşterilerimize web sitelerini teslim ediyoruz. Bu zaman çizelgesi, içerikler ve revizyonlarla ne kadar proaktif olduğunuza bağlı olarak daha uzun veya daha kısa olabilir.

Web sitesi oluştururken nasıl iletişim kuracağız ?

Birlikte çalışmaya başlamadan önce, projeyi tartışmak için sizlerle bir araya geleceğiz. Projeye başladıktan sonra, iletişimin çoğunu telefon üzerinden gerçekleştiriyor olacağız.

Web sitesi içerikleri için müşterilerden beklentileriniz nedir ?

Gerçekten ne tür bir web sitesi istediğinize bağlı. Birlikte çalışmaya başlamadan önce bunu yüz yüze yapacağımız görüşmelerde ele alacağız. Web sitesi içeriklerini oluştururken genel olarak müşterilerden beklentilerimiz;

  • Sizin ve ekibinizin görüntüleri
  • İş yerinizin görüntüleri
  • Web sitesi içeriği, örneğin metin, PDF'ler vb.
  • Personel Profilleri
  • Web sitesine eklemek istediğiniz videolar
  • Mevcut web sitenize giriş bilgileri
  • Bunların bir kısmı zaten mevcut web sitesinde olabilir ve bu durumda yeni siteye aktarılabilir.

Yorum (0)
Yorum Yap