Avcılar Web Tasarım

Avcılar Web Tasarım Ajansı

Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi sizi rakiplerinizin bir adım önüne çıkaracaktır. Bir web sitesinin tasarlanması uzman ekipler tarafından ciddi emekler sonucunda ortaya çıkmaktadır. Her sektör için farklı tasarım methodları uygulanabilir. Sağlamoğlu avcılar web tasarım ajansı olarak standartların gerektirdiği tüm gereksinimleri göz önünde bulundurarak mobile uyumlu web siteleri tasarlıyoruz. Her bütçeye uygun sektörel web siteleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın hayatınızda alacağınız ufak bir karar hayatınızı değiştirebilir

Uygun Fiyatlı ve Profesyonel Avcılar Web Tasarım Firması

Bir evi inşa ederken temel ne kadar önemliyse web sitesi tasarlarken de bu işin temelini oluşturan en önemli konulardan birisi de içerik ve kodlama aşamasının belirli standartlar dahilinde yapılabilmesidir. Yapmış olduğumuz tüm web sitelerinde standart olarak seo desteklidir. Bunun anlamı ilerleyen dönemler için web sitenizin arama motorları tarafından taranıp kullanıcılar tarafından kolayca bulunabilir olmasıdır. İşletmenizin tüm ihtiyaçlarına göre avcılar web hizmeti gereken tüm esnekliği profesyonel anlamda sağlamaktadır. Uygun fiyatlı olmamızın temelde iki farklı sebebi var. Bunlardan birincisi referans sayımızı arttırmak istiyoruz. Bir diğeri ise Avcılar web tasarım fiyatlarını uygun tutatarak piyasaya hakim olmak ve sürümden kazanmak istiyoruz. Eğer istanbul avcılarda işletmenizle ilgili web sitesi yaptırmak istiyorsanız sizi ziyaret edelim ve tüm detayları konuşalım.

Web sitesi ücretiniz nedir ?

Web sitesi paketlerimiz genellikle 600 TL - 2500 TL arasında değişmektedir. Ancak bu gerçekten ne tür bir web sitesine ihtiyacınız olduğuna bağlıdır.

Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorsunuz ?

Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Havale / EFT banka ve kredi kartlarını 'da kabul ediyoruz.

Bir web sitesi kurmak ne kadar sürer?

Her proje farklıdır, ancak ortalama olarak 2 ila 5 gün içinde müşterilerimize web sitelerini teslim ediyoruz. Bu zaman çizelgesi, içerikler ve revizyonlarla ne kadar proaktif olduğunuza bağlı olarak daha uzun veya daha kısa olabilir.

Web sitesi oluştururken nasıl iletişim kuracağız ?

Birlikte çalışmaya başlamadan önce, projeyi tartışmak için sizlerle bir araya geleceğiz. Projeye başladıktan sonra, iletişimin çoğunu telefon üzerinden gerçekleştiriyor olacağız.

Web sitesi içerikleri için müşterilerden beklentileriniz nedir ?

Gerçekten ne tür bir web sitesi istediğinize bağlı. Birlikte çalışmaya başlamadan önce bunu yüz yüze yapacağımız görüşmelerde ele alacağız. Web sitesi içeriklerini oluştururken genel olarak müşterilerden beklentilerimiz;

  • Sizin ve ekibinizin görüntüleri
  • İş yerinizin görüntüleri
  • Web sitesi içeriği, örneğin metin, PDF'ler vb.
  • Personel Profilleri
  • Web sitesine eklemek istediğiniz videolar
  • Mevcut web sitenize giriş bilgileri
  • Bunların bir kısmı zaten mevcut web sitesinde olabilir ve bu durumda yeni siteye aktarılabilir.